Otevírací doba: ČT: 11:00 - 24:00 | PÁ: 11:00 - 02:00 | SO: 12:00 - 02:00 | Soukromé akce mimo pracovní dobu dle domluvy.

Program

Hudební menu, akce, novinky ...

Songs of Wes (NL/CZ)

SONGS OF WES - JUDITH NIJLAND & LIBOR ŠMOLDAS (NL/CZ)


Holandská zpěvačka Judith Nijland spojuje síly s českým kytaristou Liborem Šmoldasem v novém mezinárodním projektu nazvaném Songs of Wes. Tato pocta legendě jazzové kytary Wes Montogomerymu vypráví jeho příběh pomocí Wesových kompozic ve zpívané formě a s texty napsanými přímo Judith Nijland. Tato zpěvačka má krásný, čistý a hřejivý hlas, který bývá občas srovnáván s pozdním obdobím Karen Carpenter. Libor Šmoldas je přední český kytarista, který má za sebou spolupráci s takovými jmény světového jazzu, jako jsou Jay Anderson, George Mraz, Jeff Ballard, Adam Nussbaum, Sam Yahel, Ondřej Pivec, Brian Charette a legendární saxofonista Bobby Watson. Libor a Judith společně vystupovali na turné v Austrálii, Holandsku, Belgii a ynní míří do Čech. V rytmické sekci se představí neméně zkušenní hráči Jakub Zomer na varhany Hammond a Václav Pálka na bicí.

FB stránka projektu s videi a dalšími věcmi: https://www.facebook.com/songsofwes/?fref=ts

Nebo jednotlivá videa Judith:

https://www.youtube.com/watch?v=xuLB0hVfEj0

https://youtu.be/ca8RshIGetM

začátek akce 20:00

Songs of Wes
Judith Nijland & Libor Smoldas

Dutch singer Judith Nijland and Czech guitarist Libor Smoldas are joining forces in a great new project called Songs of Wes. This tribute to jazz guitar legend Wes Montgomery will tell the man's story by bringing the original songs. Judith and Libor pay their creative and musical respect to the man's great legacy.

Kontakt a newsletter

KLUB STOLÁRNA
Potoční 1228, Frýdek-Místek
Tel: +420 558 629 135
Email: stolarna@klub-stolarna.cz

Novinky a akce

Program

25.05.2019 Katka a Jazz Banda
Katka a Jazz Banda