Otevírací doba: ČT: 11:00 - 24:00 | PÁ: 11:00 - 02:00 | SO: 12:00 - 02:00 | Soukromé akce mimo pracovní dobu dle domluvy.

Fotogalerie

LUBOŠ SOUKUP & DAVID DORŮŽKA Q

Mezinárodní kvartet  Luboše Soukupa  hraje originální soudobý jazz, který je postaven na výrazných kompozicích lídra kapely. Skladby jsou inspirovány jak jazzovými velikány, např. Waynem Shorterem, Milesem Davisem, Joe Hendersonem aj., tak i dalšími hudebními žánry. Český saxofonista v rámci projektu spolupracuje se špičkovými evropskými hudebníky, kterými jsou
český kytarista David Dorůžka, slovenský basista Rastislav Uhrík a dánský bubeník Morten Hæsum. Jejich osobitý zvuk a přístup k hudbě vytváří unikátní kombinaci a výsledkem je podmanivě barevná hudba.

Kapela existuje od roku 2010 a má na svém kontě 3 alba. První se jmenuje Beyond the Borders. Druhé CD Through the Mirror představuje dechovou sekcí Dánského rádiového big bandu a smyčcový Epoque kvartet. Album bylo vybráno v anketě Českého rozhlasu

jako nejlepší jazzové album roku 2013. Na jarním turné 2017 kapela vystupovala s předním americkým jazzovým kytaristou Lionelem Loueke původem z Beninu z Afriky. Při této příležitosti natočila nové CD pod labelem Animal Music.

Kontakt a newsletter

KLUB STOLÁRNA
Potoční 1228, Frýdek-Místek
Tel: +420 775 567 333
Email: stolarna@klub-stolarna.cz

Novinky a akce

Fotogalerie

Originální pražský synkopický orchestr