Otevírací doba: ČT: 11:00 - 24:00 | PÁ: 11:00 - 02:00 | SO: 12:00 - 02:00 | Soukromé akce mimo pracovní dobu dle domluvy.

Klub Stolárna

Klub Stolárna Vám nabízí příjemné posezení ve stylové restauraci a baru, bowling, kulečníkové stoly, stolní fotbálek a šipky, zkrátka vše co Vám zpříjemní pobyt v našem klubu.
Naše restaurace zvládá výbornou pizzu, českou kuchyni, speciality na otevřeném ohni. Pochutnat si můžete i na chutném a zajímavém menu, které pro Vás obměňujeme každý týden.
Pořádáme pravidelné hudební a jazzové večery, vernisáže, koncerty, sportovní přenosy, atd. Naše prostory jsou vhodné také k pořádání společenských a firemních akcí, oslav narozenin a jiných událostí.
Hráli a zpívali u nás již přední jazzmani, stejně jako mladí nadějní umělci. Slyšet či vidět jste u nás mohli např. tyto: Laco Deczi, -123min, Jaromír Honzák, The Gizd Q, Ondřej Havelka a Melody Makers, Rudy Linka, J. Samson Lenk, aj.

Kontakt a newsletter

KLUB STOLÁRNA