Otevírací doba: ČT: 11:00 - 24:00 | PÁ: 11:00 - 02:00 | SO: 12:00 - 02:00 | Soukromé akce mimo pracovní dobu dle domluvy.

Fotogalerie

RENE TROSSMAN BLUES (USA)

Po dlouhé době skvělé blues ve Stolárně!!!

Rene Trossman je chicagský kytarista, který se už dlouho věnuje bluesové hudbě. V roce 1985 se stal profesionálem. Na fantastické chicagské scéně hrál pravidelně v klubech jižního i západního Chicaga se známými muzikanty jako: Buddy Scott, Byther Smiths, Lurrie Bell, Iceman Robinson, Little Mack Simmons, Lorenzo Thompson. V roce 1994 přijel Rene Trossman do Evropy, kde je teď doma. Se svou kapelou a americkými hvězdami blues hraje po celé Evropě. Rene považuje současnou kapelu za nejlepší, jakou kdy měl. Kapela hraje tradiční blues, r&b, soul a funky s moderním zvukem.
Současné trio Rene Trossmana spolu hraje od roku 2003. Je to seskupení, která hraje ve složení kytara + zpěv, hammondky a bicí... Reneho filosofie je vzít posluchače na hudební výlet.(což se mu svěle podařilo) Publikum se rádo vozí, protože je kapela obvykle volána zpět o přídavek. Návštěvníci, kteří si Trossmanovo trio přišli poslechnout, to poznali na vlastní kůži.
Trossman přímo navazuje na odkaz muzikantů zlaté bluesové éry 50. a 60.let, ať už to je či byl Otis Rush, Magic Sam, Muddy Waters nebo Jimmy Reed či Earl Hooker.

Muzikanti hráli ve složení:

Rene Trossman - kytara, zpěv

Jan Kořínek - Hamondy

Tomáš Vokurka - bicí

Kontakt a newsletter

KLUB STOLÁRNA
Potoční 1228, Frýdek-Místek
Tel: +420 775 567 333
Email: stolarna@klub-stolarna.cz