Otevírací doba: ČT: 11:00 - 24:00 | PÁ: 11:00 - 02:00 | SO: 12:00 - 02:00 | Soukromé akce mimo pracovní dobu dle domluvy.

Program

Hudební menu, akce, novinky ...

Jazz & Beyond - jam band - Jazz ve Městě

JAZZ & BEYOND jam band

K jazzu neodmyslitelně patří jam session - koncert, při kterém je pódium otevřeno dalším muzikantům, kteří se podle chuti připojují k základní kapele a vznikají tak nové sestavy, které nikde jinde neuslyšíte. Spontánní atmosféra hudební komunikace mezi muzikanty je jedinečný zážitek. Ideální afterparty po první festivalovém dni!

Jamová kapela bude mít v čele charismatickou zpěvačkou Danielu Sedláčkovou s krásným, sametově sytým hlasem a energickým projevem, absolventku VOŠ Jaroslava Ježka. Kapelu povede frýdeckomístecký rodák Radim Přidal, kterého můžete znát např. z kapely Behind the Door. Hrát se budou jazzové standardy, ale také popové nebo soulové písně v najazzlých úpravách.

K dispozici budou bicí, kytarové a basové kombo, mikrofon. Muzikanti, pokud byste se chtěli připojit ke kapele, vemte si s sebou svůj osobní nástroj!

Účinkují: Daniela Dina Sedláčková - zpěv, Radim Přidal - kytara, Vlastimil Škoda - baskytara, Jiří Zabystrzan - klavír a další

vstupenky na místě nebo v předprodeji

 Permanentka + pátek http://kulturafm.cz/den?year=2021&month=10&day=08

Permanentka + sobota http://kulturafm.cz/den?year=2021&month=10&day=09

Kontakt a newsletter

KLUB STOLÁRNA
Potoční 1228, Frýdek-Místek
Tel: +420 775 567 333
Email: stolarna@klub-stolarna.cz

Novinky a akce

Program

Trio Vladimír Merta + Jan Hrubý + Ondřej Fencl