Otevírací doba: ČT: 11:00 - 24:00 | PÁ: 11:00 - 02:00 | SO: 12:00 - 02:00 | Soukromé akce mimo pracovní dobu dle domluvy.

Program

Hudební menu, akce, novinky ...

Jazz ve Městě -Ondřej Pivec Organic Quartet - ZRUŠENO

Organic Quartet je stálicí české jazzové scény. Byl prvním počinem klávesisty, skladatele a producenta Ondřeje Pivce, kapelu založil se spolužáky z Ježkovy konzervatoře. Společně absolvovali přes tisíc koncertů po celém světě, získali četná ocenění i několik Andělů. Na chvíli Organic utichl, když se Ondřej vydal před jedenácti lety do USA. Mezitím hrál v newyorských jazzových a bluesových klubech ve Village i v Harlemu, vedl kostelní sbory a jako jeden z mála "bílých Evropanů" se zdokonalil ve hře na Hammondovy varhany v černošských kostelech v Harlemu, Queens i Coney Islandu. Stal se také americkým občanem. Většinu svého současného profesního života tráví na cestách po boku amerického zpěváka Gregoryho Portera, s nímž byl také oceněn soškou Grammy. Organicu však zůstal věrný a využívá každé příležitosti si se svými hudebními přáteli zahrát.

Těšit se můžete na skladby z posledního alba Terms and Conditions Apply ale i oblíbené kousky z alb předešlých (a Anděly oceněných!).

Line-up: keys - Ondřej Pivec, guitar - Libor Šmoldas, sax - Jakub Doležal, drums - Tomáš Hobzek

začátek 20:00

Kontakt a newsletter

KLUB STOLÁRNA
Potoční 1228, Frýdek-Místek
Tel: +420 775 567 333
Email: stolarna@klub-stolarna.cz

Novinky a akce

Program